Olut on rajaton riemu

Olemme kuin olut, helposti lähestyttävä. Taivumme hyväntuulisina olutsankareina ja maahantuojana kaikkien kaveriksi ja seurustelemme mielellämme kanssasi. Mitä saisimme suositella juuri sinulle?

One Pint Pub

Olutharrastajien mekka, jonne on helppo tulla taltuttamaan janoa niin yksin kuin isommalla rytmiryhmällä. Olemme ylpeitä valikoimastamme – yli 170 eri oluessa riittää maisteltavaa. Tervetuloa Helsingin Ruoholahteen, osoitteeseen Santakatu 2 (Sinikaislankujan puoli).

One Pint Pub
+358 9 562 6101
+358 44 243 3571
info@onepintpub.com

Allu Montin
+358 44 547 1661
allu@firstpint.fi

Greta Oinonen
+358 400 674 078
greta@firstpint.fi

Tukkumyynti

Kun haluat laatuoluemme baariisi tai kauppasi hyllylle, pirauttele niin katsotaan yhdessä sinulle sopivimmat tuotteet. 

Tukkumyynti
sales@firstpint.fi

Mikko Sihvonen
+358 40 509 8685
mikko@firstpint.fi

Natalia Ramon
+358 46 946 1985
natalia@firstpint.fi

Tapahtumat

Hyvät bileet – ne, jotka muistetaan ikuisesti – eivät synny ilman särmikkäitä oluita. Meiltä saat tarkoin harkitut muotovaliot kaikenlaisiin tapahtumiin ja yksityistilaisuuksiin. Edes taivas ei ole vielä ollut meille rajana.

Tapahtumamyynti
info@firstpint.fi

Salla Siukonen
+358 40 511 3112
salla@firstpint.fi

Mikko Sihvonen
+358 40 509 8685
mikko@firstpint.fi

Pekka

Mitä vain tuleekin mieleesi olueen tai meihin liittyen, on Pekka taatusti oikea herrasmies vastaamaan mieltäsi askarruttavaan asiaan.

Pekka Montin
+358 44 540 1519
pekka@firstpint.fi